Sztuka Harmonii

Warsztaty Psychologiczno – Rozwojowe dla kobiet

13-14 kwietnia
Weranda Home, Płotki 14, 62-085 Sławica

Przychodzi taki dzień, gdzieś w środku życia każdej kobiety, kiedy sama Matka Natura staje za nami i obejmuje nas ramionami, szepcząc: “Już czas”
Może to będą właśnie te dwa dni na łonie natury w pięknej zarezerwowanej tylko dla nas willi otoczonej sosnowym lasem w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki nad dwoma jeziorami, gdzie zaczniesz szukać odpowiedzi na pytanie –
kim jestem?

Wyruszysz z nami w odważną podróż, by pracować w obszarach samopoznania. Będziemy cię wspierać, dając drogowskazy i narzędzia byś mogła osiągnąć swoje cele i spełniać marzenia. Tutaj się zrelaksujesz w pełnej akceptacji, zaufaniu i uważności, spojrzysz na swoje trudności z dystansem bez porównywania się z innymi zdejmiesz maskę niechcianych ról, przekonań i bycia niewystarczającą.

Podczas naszego wiosennego spotkania zajmiemy się odkrywaniem twoich zasobów, potrzeb i potencjału. Będzie czas na kojące rozmowy i spacery w kameralnym gronie kobiet. Nasze warsztaty to moment zatrzymania i refleksji, która potrzebna jest, by poczuć radość, równowagę, spełnienie, wewnętrzny spokój i miłość, tą najważniejszą, bo do Siebie.

Sztuka Harmonii

Sobota / 13 kwietnia
14:00 do 19:00

Rozpoczniemy powitalnym lunchem i spacerem po posiadłości. Następnie w zaciszu willi odbędzie się 3-godzinny warsztat, podczas którego zajmiemy się tematem samoakceptacji, poczucia własnej wartości i dobrostanu w pięciu odsłonach. Na koniec modułu wykonamy medytacje uważności i samoakceptacji. Dzień zakończymy pyszną zdrową kolacją i integracją. Dla chętnych relaks w spa lub wieczorny spacer w otoczeniu przyrody.

Sztuka Harmonii

Niedziela / 14 kwietnia
10:00 do 13:00

Po śniadaniu serwowanym w pięknym wnętrzu budynku głównego, rozpoczniemy pracę nad sztuką harmonii w twoim życiu. Odpowiemy sobie na pytania: Jak odnaleźć poczucie sensu i celu? Czy jestem wystarczająca (jak pozbyć się krzywdzących schematów i przekonań)? Jakie mam zasoby i potencjał, by kreować swoje życie bez oczekiwań innych, zgodnie z pragnieniem swego serca? Pokażemy ci narzędzia i techniki, które będziesz mogła wykorzystać w wolnym czasie w domu. Wszystko podsumujemy kartami metafory.

Co dla Was mamy w tej cenie:

Pakiet warsztatów psychologiczno-rozwojowych z materiałami szkoleniowymi,
Noclegi w pięknym miejscu na łonie natury,
Prezent na dalsze życie w harmonii ze sobą,
Kameralne, kojące spotkanie w gronie kobiet,
Pyszne i zdrowe jedzenie, (śniadanie, lunch, kolacja, przerwy na kawę i herbatę, deser),
Spa dla chętnych,

Koszt warsztatów: 1000.00 zł, a w tym:

Dwa dni warsztatowe, które rozpoczynają się w sobotę 13.04 a kończą w niedzielę 14.04.
Zapisy tylko na maila po wcześniejszej wpłacie 30 % zadatku.
monika@strefakontaktu.com

Masz pytania? Zadzwoń do nas.
Tel. 501 777 458 Monika
Tel. 667 184 798 Natalia

Prowadzenie:

Monika Rogowska
Jestem psychologiem i socjologiem. Ukończyłam studia magisterskie ze specjalnością, psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywam prowadząc prywatną praktykę jak również pracują w placówkach przychodni m.in. Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadzę konsultacje psychologiczne w formie stacjonarnej jak również on – line. Swoją ofertę kieruje do osób dorosłych i młodzieży. Pracuje z pacjentami doświadczającymi m.in. zaburzeń nastroju, stanów lękowych, pustki, napadów złości oraz z osobami, u których występują trudności w nawiązywaniu i podtrzymaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych.

Prywatnie jestem ogromną optymistką i mamą dwóch cudownych chłopców. Lubię kontakt z ludźmi, uwielbiam słuchać innych. Lubię morze i niektórych ludzi. W relacji cenię sobie dyskrecję, poczucie bezpieczeństwa i szacunek. Psychoedukuję swoich pacjentów, ale czerpię z tych spotkań równie dużo, ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy i jedyny w sowim rodzaju, wystarczy dobrze posłuchać. Z moimi pacjentami pracuje nad umiejętnością ciągłego poszukiwania rozwiązań napotkanego problemu oraz dystansu wobec trudności. W wachlarzu moich zainteresowań znajduję się temat poczucia wartości i samooceny. Moją pracę opieram na Kodeksie Etycznym Psychologa.

Prowadzenie:

Natalia Czarnecka
Jestem kobietą taką jak ty, która pewnego dnia postanowiła pokochać siebie i poszukać tej właściwej drogi rozwoju, wzrostu, równowagi i akceptacji. Dziś organizując szkolenia i warsztaty uczę kobiety jak wyznaczać i realizować życiowe cele, pomagam w podnoszeniu poczucia własnej wartości inspirując do zmiany i poszukiwania wewnętrznej harmonii.

Zapraszam cię w świadomą podróż ku odkrywaniu zasobów i potencjału, rozwijaniu kompetencji i budowaniu relacji – na początek tej najważniejszej ZE SOBĄ. Twój rozwój osobisty to moja pasja, która wypływa z potrzeby poznawania siebie oraz odkrywania tajemnic ludzkiej psychiki. Jestem tu po to, by wzbudzać w tobie zaangażowanie do zmiany.

Ukończyłam studia MBA na kierunku Przywództwo i Coaching, jestem Certyfikowanym Mentorem Kognitywnym w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza oraz Dyplomowanym Menedżerem Kultury. Aktualnie jestem w trakcie programu pn. „Dyplom Praktyka Executive Coachingu” z renomowaną Akademią Executive Coachingu (AoEC). Zawodowo – dyrektor instytucji kultury – wieloletni praktyk zarządzania dużym zespołem i zmianą, w trakcie opracowywania programu mentoringowego. Kocham moją rodzinę, uczyć się nowych rzeczy, grę w teatrze, dobrą literaturę i błogi spokój na łonie natury, który pozwala mi odetchnąć i tworzyć mój autorski projekt pn. Sztuka Autonomii zrodzony z ciekawości do ludzi, miejsc, rozwoju osobistego, psychologii, kultury i sztuki.

Zaufało nam już wiele osób, może ty będziesz kolejna (ny)?
Z Moniką połączyła mnie pasja do samorozwoju, miłość do życia i ludzi. Znamy się od lat, często czując tak samo i mając podobne spojrzenie na świat. Nasze wielkie marzenie o stworzeniu czułej przestrzeni dla osób chcących popracować nas samorozwojem właśnie się spełnia, chcemy dać wam to co mamy najlepsze, naszą wiedzę i doświadczenie w wyjątkowym otoczeniu. Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie, a wtedy świat da ci wszystko co najlepsze.

Więcej

Sztuka Harmonii

Warsztaty Psychologiczno – Rozwojowe dla kobiet 13-14 kwietniaWeranda Home, Płotki 14, 62-085 Sławica Przychodzi taki dzień, gdzieś w środku życia każdej kobiety, kiedy sama Matka

Droga do Siebie – Opinie

Opinie uczestniczek o naszych warsztatach: Dziękujemy z całego serca za pozytywny feedback. Dziękuję Wam serdecznie dziewczyny za świetne, profesjonalne warsztaty, za klimat, który stworzyłyście. I

Warsztaty Droga do siebie

Warsztaty psychologiczno – rozwojowe dla kobiet 18-19 listopada Weranda Home, Płotki 14, 62-085 Sławica „Nie ma we wszechświecie nic prostszego, cenniejszego i zarazem trudniejszego, niż