Warsztaty Droga do siebie

Warsztaty psychologiczno – rozwojowe dla kobiet

18-19 listopada

Weranda Home, Płotki 14, 62-085 Sławica

„Nie ma we wszechświecie nic prostszego, cenniejszego i zarazem trudniejszego, niż jeden konkretny wybór – kochać siebie!”

Świat pędzi, a Ty razem z nim – zatrzymaj się na chwilę, zrelaksuj, poczuj, bądź z nami – kobietami, które w pełnej akceptacji, zaufaniu i uważności zabiorą Cię w podróż do wnętrza siebie, gdzie spojrzysz na swoje trudności z dystansem, bez porównywania się z innymi zdejmiesz maskę niechcianych ról i schematów, by spytać siebie – Kim Jestem?

Zapraszamy Cię do Sławicy – magicznego miejsca pod Poznaniem, w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki nad dwoma jeziorami. Na naszym warsztacie psychologiczno-rozwojowym w pięknej zarezerwowanej tylko dla nas willi otoczonej sosnowym lasem odetchniesz od codziennego pośpiechu, spojrzysz na siebie kochającymi oczami, by dzięki zaproponowanym narzędziom i ćwiczeniom wyznaczyć najważniejsze cele na najbliższy czas.

Podczas naszego jesiennego spotkania zajmiemy się pracą w obszarach samoakceptacji i budowaniu poczucia własnej wartości, zgodą na siebie, która potrzebna jest, by poczuć radość, równowagę, spełnienie, wewnętrzny spokój i miłość, tą najważniejszą, bo do Siebie.

– wykorzystasz to, co w Tobie najcenniejsze,
– uwierzysz, że Jesteś wystarczająca zawsze,
– pozbędziesz się iluzji, że coś jest nie tak,
– będziesz praktykować wdzięczność i medytację w otoczeniu natury,

Warsztat „Droga do Siebie”
Sobota 14.00 do 19.00

 • Powitanie i warsztat integrujący, praca na metaforach
 • Rozpoczęcie pracy w obszarach samoakceptacji i poczucia własnej wartości
 • Medytacja samoakceptacji, ćwiczenia
 • W międzyczasie przerwa lunchowa
 • Relaks i spotkanie w otoczeniu przyrody – (sauna fińska)
 • Kolacja


Warsztat „Droga do Siebie”

Niedziela 10:00 do 13:00

 • Śniadanie
 • Rozpoczęcie pracy nad wewnętrznym spokojem – techniki relaksacyjne
 • Praca w obszarze emocji (oddech, medytacja wdzięczności, pamiętnik uczuć – myśli)
 • W międzyczasie przerwa lunchowa
 • Podsumowanie i kilka niespodzianek
 • Wymeldowanie


Co dla Was mamy w tej cenie:

 • Pakiet warsztatów psychologicznych
 • Nocleg w pięknym miejscu
 • Wypoczynek na łonie natury
 • Materiały szkoleniowe
 • Prezent na dalszą Drogę do Siebie
 • Kameralne spotkanie w gronie kobiet
 • Pyszne i zdrowe jedzenie


Koszt warsztatów:

950.00zł, a w tym:

Dwa dni warsztatowe, które rozpoczynają się w sobotę 18.11 i kończą w niedzielę 19.11.

Zapisy tylko na maila po wcześniejszej wpłacie 30 % zadatku.
monika@strefakontaktu.com

Tel. 501 777 458

Prowadzenie:

Monika Rogowska

Jestem psychologiem i socjologiem. Ukończyłam studia magisterskie ze specjalnością, psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywam prowadząc prywatną praktykę jak również pracują w placówkach przychodni m.in. Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadzę również zajęcia z studentami na uczelni wyższej. Prowadzę konsultacje psychologiczne w formie stacjonarnej jak również on – line. Swoją ofertę kieruje do osób dorosłych i młodzieży. Pracuje z pacjentami doświadczającymi m.in. zaburzeń nastroju, stanów lękowych, pustki, napadów złości oraz z osobami, u których występują trudności w nawiązywaniu i podtrzymaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych.

Prywatnie jestem ogromną optymistką i mamą dwóch cudownych chłopców. Lubię kontakt z ludźmi, uwielbiam słuchać innych. Lubię morze i niektórych ludzi. W relacji cenię sobie dyskrecję, poczucie bezpieczeństwa i szacunek. Psychoedukuję swoich pacjentów, ale czerpię z tych spotkań równie dużo, ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, wystarczy dobrze posłuchać. Z moimi pacjentami pracuje nad umiejętnością ciągłego poszukiwania rozwiązań napotkanego problemu oraz dystansu wobec trudności. W wachlarzu moich zainteresowań znajduję się temat poczucia wartości i samooceny. Moją pracę opieram na Kodeksie Etycznym Psychologa.

Współprowadząca:

Natalia Czarnecka

Jestem kobietą taką jak ty, która pewnego dnia postanowiła pokochać siebie i poszukać tej właściwej drogi rozwoju, wzrostu, równowagi i akceptacji. Idąc tak już kilkanaście lat jestem inspiratorką i organizatorką, eventów, spotkań oraz warsztatów rozwojowych dla kobiet, czynnie w nich uczestnicząc. Poznawanie siebie oraz odkrywanie tajemnic ludzkiej psychiki jest moją pasją. Teraz sama jestem gotowa, by zabrać Cię w świadomą podróż ku odkrywaniu zasobów i potencjału oraz wzbudzaniu zaangażowania do zmian. Ukończyłam studia MBA na kierunku Przywództwo i Coaching, jestem Certyfikowanym Mentorem Kognitywnym w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza oraz Dyplomowanym Menedżerem Kultury, Aktualnie Liderką – wieloletnim praktykiem zarządzania dużym zespołem i zmianą, w trakcie opracowywania programu mentoringowego dla instytucji kultury. Kocham moją rodzinę, uczyć się nowych rzeczy, grę w teatrze, dobrą literaturę i błogi spokój na łonie natury, który pozwala mi odetchnąć i tworzyć mój autorski projekt pn. Sztuka Autonomii zrodzony z ciekawości do ludzi, miejsc, kultury i sztuki.

Z Moniką połączyła mnie pasja do samorozwoju, miłość do życia i ludzi. Znamy się od lat, często czując tak samo i mając podobne spojrzenie na świat. Nasze wielkie marzenie o stworzeniu czułej przestrzeni dla osób chcących popracować nad samorozwojem właśnie się spełnia, chcemy dać wam to co mamy najlepsze, naszą wiedzę i doświadczenie w wyjątkowym otoczeniu. Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie, a wtedy świat da ci wszystko co najlepsze.

Więcej

Sztuka Harmonii

Warsztaty Psychologiczno – Rozwojowe dla kobiet 13-14 kwietniaWeranda Home, Płotki 14, 62-085 Sławica Przychodzi taki dzień, gdzieś w środku życia każdej kobiety, kiedy sama Matka

Droga do Siebie – Opinie

Opinie uczestniczek o naszych warsztatach: Dziękujemy z całego serca za pozytywny feedback. Dziękuję Wam serdecznie dziewczyny za świetne, profesjonalne warsztaty, za klimat, który stworzyłyście. I

Warsztaty Droga do siebie

Warsztaty psychologiczno – rozwojowe dla kobiet 18-19 listopada Weranda Home, Płotki 14, 62-085 Sławica „Nie ma we wszechświecie nic prostszego, cenniejszego i zarazem trudniejszego, niż